İnadına yerli sermaye, inadına yerli üretim

Perabul Lokal Lokasyon Takip Sistemi

Perabul sistemi ile şirketinizde çalışan tüm personellerin anlık olarak şirket içinde nerde olduğunu izleyebilir, çeşitli senaryolarda alarmlar geliştirebilirsiniz. Çay molaları, yemek molaları, sigara molalarında ne kadar zaman harcadığını izleyebilir, zamana bağlı ücret politikası uygulayabilirsiniz. Her akşam personel hakkında detaylı raporlar alabilirsiniz. Örneğin bir personel girmemesi gereken bir yere giriş yaparsa anlık uyarı alabilirsiniz. Sisteme eklediğimiz durağanlık algılama sistemi ile de iş kıyafetlerine yada yakalıklarına uyguladığımız chipleri bırakma ihtimallerini bertaraf edebiliriz.

Şirket içinde ki otomatik kapıları sadece doğru personel geldiğinde hiçbir işlem yapmasına gerek kalmadan açıp kapatabiliriz. 3 boyutlu izleme ekranından iş yerinizin yada fabrikanızın katlarında personellerin nerede olduklarını izleyebilirsiniz. Bir personelin gereğinden fazla görev yerinden ayrılıp ayrılmadığını tespit edebilirsiniz.

Diğer üretim takip modülleri ile entegre edip hangi iş emri için tezgahında hangi operasyona ne kadar süre çalıştığını hiçbir beyan yada müdahele gerektirmeden tespit edebilirsiniz. Bu sayede personele saat tutmak yerine canlı ve gerçek olarak izleyip analizler yapabilirsiniz.