İnadına yerli sermaye, inadına yerli üretim

Baz İstasyonu İzleme ve Güvenlik Sistemi

Wiremos ile baz istasyonlarında ki antenlerinizi, BTS dış kabinlerinizin, Shelter’larınızın enerji harcamalarını takip edebilir, enerji kaynağı olarak kullandığınız jeneratörlerinizin yakıt harcamalarını, hırsızlık alarmı gibi kritik alarmlarınızı, enerji ölçümü ile karşılaştırarak verimlilik analizi yapabilirsiniz. Aynı zamanda sıcaklık, nem, gaz sensörü gibi sensörlerle baz istasyonlarınızın sağlıklı ve verimli çalışmasını sağlayabilirsiniz. Sahanın güvenliğini için özel geliştirilmiş kilit sistemimiz ve gece görüşlü kameralarımız ile baz istasyonunu güvenle yönetebilirsiniz.

  • Enerji YönetimiBaz istasyonunda çalışmakta olan tüm cihazlar için enerji harcamalarını takip edebilir, oluşturacağınız senaryolarla bildiriler yaratabilirsiniz.
  • Kaynak YönetimiSistemi besleyen tüm kaynakları yönetebilir, ölçebilir ve izleyebilirsiniz. Solar Panel, Jeneratör, Rüzgar Tribünü, Şehir elektriği gibi kaynakları izleyebilirsiniz
  • GüvenlikGeliştirilmiş kilit sistemi, hareket algılayıcılar ve güvenlik kameraları ile sahayı güvence altına alabilirsiniz
  • HVAC (Isıtma Soğutma Ve Havalandırma)Sistemde varsa klimalarınızı, fanlarınızı veya havalandırma sistemlerinizi uzaktan takip edebilir, cihazlarınızın baz sıcaklıklarını anlık ölçebilir ve belirli senaryolarla otomatik kontrol edilmesini sağlayabilirsiniz.
  • Yakıt YönetimiEğer jeneratörle sahayı besliyorsanız jeneratörün harcadığı yakıtı ölçebilir, hırsızlık algılama, dolum algılama gibi akıllı analiz sistemlerimiz ile de kayıp yakıt sorunu ile baş edebilirsiniz.
  • Patentli KilitKendi geliştirdiğimiz mekanik kilit ile sahaya sistemde kayıtlı olmayana ve yetkisi olmayan kimse giriş yapamaz. Tercihen parmak izi, yüz tanıma sistemi yada rf cardlar ile güvenliği üst düzeyde sağlarız. İstenirse her giriş için ayrı register numarası alabilir bu şekilde canlı bir güvenlik alt yapısı kurabilirsiniz.
  • Enerji Kontrol SistemiBaz istasonunda ki BTS cihazlarının enerji harcamalarını anlık izleyebilir, gün içerisinde solar ve benzeri kaynaklarla ilişkisini inceleyebilirsiniz. Eğer kayıp bir enerji üretimi varsa bu kaybı çok kolay fark edebilirsiniz.
  • Enerji KaynağıSistemi besleyen tüm kaynakların DC veya AC olarak ölçümü gerçekleştirmekteyiz. Enerji üretimi cihazlar için kritik olabilecek bir seviyeye ulaştığında kaynaklar arasında geçiş yapabilir sistemin devamlılığını sağlayabilirsiniz. Örneğin solar paneller baterileri beslerken belirli bir voltajın altına düşerse bateriler geri dönüşü olmaksızın bozulacaktır. Buda ilerde solar panelin enerji üretimini ciddi biçimde etkileyecektir. Bu tür durumlarda sistem otomatik olarak uygun kaynağa geçiş yapacak ve solar panelin bateri ile olan bağlantısını kesecektir.
  • Saha GüvenliğiHydromonit ile güvenlik olarak bir çok seçenek sunmaktayız. Öncelikle her saha bizim için ayrı bir şablon demektir. Bir veya birden fazla güvenlik kamerası ile sadece hareket algılandığında çalışmasını sağlar bu şekilde veri yükünü azaltırız. Farklı konumlara yerleştireceğimiz hareket sensörleri ile de hayvan insan gibi ayrışıtırıcı tanıma sağlayabiliriz. Size sunacağımız yönetim ekranına istediğiniz bilgileri ekleyerek kullanımınızı kolaylaştırabilirsiniz.
  • Beam SensörSahanın etrafına isterseniz beam sensörler ekleyerek belirlediğiniz alana giriş yapan her hangi bir insan olursa hareket sensörü tetiklenmeden alarm oluşturabilirsiniz.